Paljude inimeste jaoks on olulisel kohal kontakt ja lähedus. See annab inimesele soojust ja turvatunnet ning mis peamine, tervendab energeetiliselt igal tasandil. Olles ise külastanud erinevaid teraapiaid, sain aru, et soovin kogeda rohkem kontakti terapeudiga. Läbi kontakti tunnetasin rohkem energiate liikumist oma kehas ja südamekeskus sai avaneda. Lähtuvalt sellest tundest ja soovist, olen loonud seansi "kontakt-tervendus läbi valguskanali".

Kuidas seanss välja näeb?

Seanss algab vestlusega, mille käigus tehakse kindlaks inimese emotsionaalne ja füüsiline seisund. Seejärel saab klient heita pikali, et vastu võtta tervenduse, mis saab olema tema kõrgeimaks hüveks. 

Valguskanal on energiakanal, milles tervendus toimuma hakkab. Seansi ajal võib "näha" enda ümber ja sees valgust ning tunda justkui hõljumist. Vabaned enda küljes olevatest raskustest. Mina samal ajal, vastavalt eelnevale vestlusele, asetan käed kehale ja vahendan energiaid puhtal ja tervendaval kujul Sinuni. 

 

Mida see seanss annab?

Kontakt-tervendus läbi valguskanali annab suure vabanemise tunde. Tekib puhas ja helge tunne. Mis peamine, tekib soov naeratada. Südames tekib ruumi juurde uute tunnete ja kogemuste jaoks. Mõtted on puhtamad ja inspireerivad.

Kuna iga inimene on ainulaadne, siis sellest lähtuvalt saavad olema ka seansi kogemused erinevad, kuid olen välja toonud mõned näited.

Et teada saada, mida koged Sina, siis oled oodatud kogema kontakt-tervendust läbi valguskanali.

 

Seansi kestus on 1.5h