Seanss koosneb erinevatest etappidest, alustades vestlusest, mille käigus läheme Sinu maailma ja murede põhjustajate juurde. Läbi suhtluse hakkavad emotsioonid liikuma ja tasapisi pinnale tõusma. Ära muretse selle pärast, et pole kui "avatud raamat" ja esialgu kõike endasse hoiad. Küll mina juba Sinusse kaevun ja tabalukud eest murran. Juhindun enda sisetundest ja tegelen Sinuga Kõrgema Teadvuse tasandil.

Kui jutud räägitud, saad mõnda aega pikutada ja vastavalt valmisolekule ka lõõgastuda. Et tunneksid end hästi, siis teen energeetilise korrastuse ja puhastuse, mille käigus vabaned üleliigsest ning ebavajalikust energiast.  Seansi käigus vahendan Sulle ka sõnumi, mida tunnetan, näen. Annan soovitusi edaspidiseks. 

Soovi korral kasutan seansi käigus ka kristalle, millel on inimesele väga suur mõju. Asetades kristallid kehale, vastavalt vajadusele, hakkavad nad eemaldama Sinus olevaid blokeeringuid, väsimustunnet, masendust. Tunned, kuidas Sinusse voolab selgus, energia ning meelerahu.

NB! Tegemist ei ole massaažiga.

        * Ma ei võta vastu inimesi, kellel on sügav depressioon ja kasutab antidepressante!

         *Ära tule kohtumisele, kui keeldud uskumast, et kõik on võimalik ja et Sina ise lood             edaspidised muutused oma elus.

 

Seanss kestab 1.5 tundi

Osaluspanus on 60€

Mis toimub peale seanssi?

 

Tunned end rahuliku, kerge ja puhanuna. Energia Su kehas on hakanud liikuma. Tunned, et oled täis elujõudu ja positiivsust. Mõnel võib võimust võtta ka väsimus, mis on peale seanssi tavaline ja möödub paari päeva jooksul. Asjad, olukorrad, mis enne tundusid lausa võimatud, hakkavad paika loksuma, kuid tuleb anda aega ja olla kannatlik. Oled astumas uusi samme, jättes maha kõik, mis oma aja ära elanud.

Kindlasti soovitan peale seanssi väljendada end nii nagu hetkel õige tundub, sest kurgukeskus on avanenud ja süda tahab väljendada seda, mis on jäänud paljudel kauaks kurku pidama.

Sinus on tagasi see elurõõm, mille olid kaotanud. Oled teel, mis on uudne ja täis uut lootust ja võimalusi.

NB! Mina saan olla Sulle vaid vahendaja, kuid ei saa ära võtta seda, millest Sa ise vabaneda ei taha. Kõik algab siiski vaid iseendast ja otsusest muutuda.

Mina saan Sulle sisse puhuda uue hingamise ja rütmi, kuid Sina otsustad kas jätakata uutmoodi või hingata vanas rütmis.