Merlin_vaike (14).jpg

Olen kohtudes ehe ja aus. Kõik, mida teen, käib läbi südame ja kogemuste. Aastate jooksul on suurenenud mu sisetunne. Mulle ei meeldi edasi jagada kellegi teise kogemusi ja õpetusi, sest see poleks enam mina. Näen, kuidas üks jäljendab teist ja sellega kaob justkui see maagiline vägi ja seetõttu olen otsinud ja otsin ka edaspidi seda iseendast, mitte teistelt. Niipea kui hakata käima kellegi teise jälgedes, võib kaduda ühendus iseenda sisemise kompassiga. Seetõttu saad kindlasti unikaalse ja personaalse kohtumise. 

Seanss koosneb erinevatest etappidest, alustades vestlusest, mille käigus läheme Sinu maailma ja murede põhjustajate juurde. Läbi suhtluse hakkavad emotsioonid liikuma ja tasapisi pinnale tõusma. Ära muretse selle pärast, et pole kui "avatud raamat" ja esialgu kõike endasse hoiad. Küll mina juba Sinusse kaevun ja tabalukud eest murran. Juhindun enda sisetundest ja tegelen Sinuga Kõrgema Teadvuse ha hinge tasandil. Viin Su juurteni, kõige alguseni.

Kui jutud räägitud, saad mõnda aega pikutada ja vastavalt valmisolekule ka lõõgastuda. Et tunneksid end hästi, siis teen energeetilise korrastuse ja puhastuse, mille käigus vabaned üleliigsest ning ebavajalikust energiast.  Seansi käigus vahendan Sulle ka sõnumi, mida tunnetan, näen. Annan soovitusi edaspidiseks. 

Ma ei saa lubada kokku pudrumägesid ja öelda, et peale minuga kohtumist on kõik lahenenud. Ma ei saa lubada midagi peale selle, et kõik muutub, sest kui juba oled kohal, oled valmis edasiseks. Mida enamasti kõik on öelnud, on see, et hinges on rahu, meeltes on selgus ja kehas valitseb üle pika aja ilus vaikus.

 

Seanss kestab 1.5 tundi.

Osaluspanus on 75€