Sunset in the Forest

Hingerännak: Esivanemate tarkus, iidsed teadmised

Mul on tohutult hea meel, et valmis on saanud audiomeditatsioon "Hingerännak: Esivanemate tarkus ja iidsed teadmised"
Loe info läbi ja tunneta, kas see on see, mida hetkel vajad!
Need, kes juba on saanud seda rännakut kogeda, räägivad järgmist: "Kosmiline kogemus, võimas, energeetiliselt raputav, silmiavav, rahustav jne" Soovid lisada siia oma märksõna? Selleks on vaid üks võimalus...kogeda ise!

Sa oled võimas Hing, ära kunagi kahtle selles! Ära iial kahtle oma tegudes/otsustes, sest need viivad Sind lähemale iseendale. Sinu maine teekond on igal sammul tähendusrikas ja isegi kui tunned, et oled valel teel, siis tegelikult ei ole olemas "vale teed". Igaühel on oma teekond ja kogemused, mida läbi teha. Igaühel on oma tunded, mida kogeda, valu mida ületada, rõõm mida tunda.
Kas oled oma elus jõudnud sinna punkti, kus tead, et miski väga tugev teadmine on Sinus, kuid ei oska sellele päriselt nime anda? Kas oled jõudnud teadmiseni, et Sinus elab pärand, mis ootab teadvustamist, "pinnale toomist"? Kallis Hing, Sa kannad endas nii võimsaid ja väekaid energiaid ning teadmisi! Sinus on säilinud esivanemate iidsed tarkused ja on aeg need laekad avada.

Kutsun Sind seekord teistmoodi rännakule. Annan oma sõna, et see saab olema midagi raputavat, vaimustavat ja väga ürgset! Kui lähed nüüd selle rännaku kirjelduse sisse, tunned seda kohe!
Läheme kohtuma esivanematega, et vastu võtta iidsed teadmised ja tarkus. Lubame avalduda kõigel seni nähtamatul. Lubame endil olla just nii nagu oleme, ilma maskideta, siirad ja ehedad.
Kui tunned, et on aeg!....siis suurima heameelega näitan teed. Olen tänulik, et esivanemad mind valisid seda võimsat rännakut läbi viima. Luban, et oled hoitud igal tasandil ja koged erilist tunnet.

Osalustasu on 20€ 

Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com 

Kinnitusena saadan Sulle vastu kirja, mõne täpsustusega ja kui kõik sobib, siis seejärel lingi, kust meditatsiooni saad kuulata.

Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.