Kes ma olen?

Tere, minu nimi on Merlin. Ilmselt olen nii mõneski asjas Sinuga sarnane. Olen olnud selles hetkes, kus kõik on jooksnud ummikusse ja lahendust ei paistnud tulevat. Tean hästi, mis tähendab elada depressioonis ning tean ka seda, mida võivad teha hirmud, mis on vallutanud terve keha ja mõistuse.

Minu üheks suurimaks väljakutseks on olnud keha: emotsionaalne söömine, keha sõnumite eiramine, erinevad füüsilised vaevused, ärevus-ja paanikahood, tasakaalutus. Pole lihtne end hakata järsku armastama ja austama, tean seda omast käest, kuid samm sammu haaval on see tehtav.

 

Kuidas saan aidata Sind?

Olen ehe ja aus. Kõik, mida teen, käib läbi südame ja kogemuste. Aastate jooksul on suurenenud mu sisetunne, läbi mille jõuab Sinuni info ja tervendus, mida vajad. Tunnetan, mis toimub Sinu sees ja ümber. Soovi korral kasutan seansi käigus ka kristalle, millel on inimesele väga suur mõju. Asetades kristallid kehale, vastavalt vajadusele, hakkavad nad eemaldama Sinus olevaid blokeeringuid, väsimustunnet, masendust. Tunned, kuidas Sinusse voolab selgus, energia ning meelerahu.

Kui oled kaotanud oma elust värvid, siis püüan need tagasi tuua. Kui oled kaotanud osakesi endast, siis püüan need tagasi tuua. Kui tunned, et vajad midagi, aga ei tea ise ka päris täpselt mida, aitan Sul selgusele jõuda. Kui tahad end tühjaks rääkida, siis olen olemas.

Tea, et ummikutest on alati väljapääs, olen selleks ise ehe näide. Anna endale võimalus midagi muuta, anna võimalus muutusteks.

 

Olen abiks sel teel. Sinu teel.

 

Merlin