Siit leiad tagasisidet ja kogemusi inimestelt, kellega on olnud mul au kohtuda.

"Olen südamest tänulik!!! Milline valu on mul kõik see aeg tassida olnud!!! Peale meditatsiooni tunnen, et justkui südame pealt on terve maja ära tõstetud...kergus...armastus! Meditatsiooni käigus nägin ka kõiki teisi suhteid, kust olen omale valu kaasa võtnud. Vabastasin selle.

 

Olen kogu südamest tänulik ja saadan Sulle palju armastust!!!"

Gerli

 

"Tahaks sind taaskord tänada sinu suurepärase töö eest! Eile tegin meditatsiooni ära, olles lapse ja mehe magama pannud Ja võimas selle meditatsiooni kohta on vist vähe öeldud. Pisarad, emotsioonid-ühesõnaga väga võimas emotsioonide mäng. Sain selle meditatsiooni käigus aru kahest väga olulisest Meditatsiooni käigus oli minus kaks valupunkti, südame piirkonnas ja alakõhus.

Peale meditatsiooni ärkas mu mees ülesse ja tuli võttis mu diivanil kaissu ja hoidis kaua ja tugevasti. Tavaliselt ta niimoodi ei tee

Ajast mil ma esimeses sinu grupi meditatsioonil käisin on minust saanud enesekindlam ja tugevam naine. Oled minu ellu toonud uut hingamist, kogemusi ja midagi sellist, mida ei olegi vaja alati seletada.

Ja ma pole ammu nii hästi maganud kui täna öösel. Keha puhkas täielikult välja."

Aitäh sulle!

Kati

 

 

 

 

 

“Merlini energiaseansil sain vastused oma küsimustele, mis peas kummitasid. Peale seansi oli kerge olemine, pinged olid kadunud ja teatud sündmused hakkasid minu ümber liikuma.”

Riin

 

 

Olen käinud Merlini juures nii meditatsioonis, kui ka eraseansil. Ma väga kiidan mõlemaid.Kes pole varem mediteerinud, siis karta pole vaja, sa koged kindlasti midagi, nii oli ka minuga, eriti võimas oli eraseanss. Väga mõnus koht, kus võtta aeg iseendale. Aitäh sulle Merlin!

Erki

 

 

 

"Energiapai seanss on võimas viis iseendale lähemale jõudmiseks, füüsiliste ja mentaalsete blokeeringute eemaldamiseks. Merlin rabab oma selge silmavaate, siiruse, suure-sooja südame ja intuitsiooniga, mis tabab uskumatult õigeid paiku Hinges kergelt ja pehmelt.
Seansi ajal saab nautida ilusat muusikat, lõõgastuda ja lasta energial end tervendada ja kanda...
Merlin on justkui sild kahe maailma vahel, edastades Sulle täpselt seda, mida hetkel kõige enam vajad ja oled valmis vastu võtma."✨🧚‍♀️❤️

Aitäh!

Marii

Armas, Merlin!

Olen Sulle südamest tänulik. Sa oled imesid täis :)

Rõõmu ja helgust,

Marili

Minu kogemus kristallide, grupimeditatsiooni ja eraseanssidega algas aastal 2015, kui mu hea sõbranna mind grupimeditatsioonile kaasa kutsus. Olin just lahku läinud mehest keda väga armastasin ja olin üpris suures hingelises valus. Ma täpselt ei mäleta, mis teemaline meditatsioon see oli…mäletan viirukite lõhna, madratseid maas, palju toredaid naisi, kes olid kohale tulnud ja palju kristalle.

Seanssi viisid läbi Merlin ja teine tubli naine. Mulle jäi Merlin oma müstilise ja rahuliku olekuga kohe silma. Tekkis usaldus. Meditatsiooni keskel võttis Merlin mu jalalabadest ja teine naine õlgadest kinni….sellist energia voolu kehas, mis liikuma hakkas on raske kirjeldada. Pea selgines, keha lõdevestus, hinges tekkis kergus.

Peale seanssi, ütlesid need kaks tublit naist, mida nad sind puudutades tundsid. Mulle jäi meelde Merlini ütlus: „Ma sain sinult nagu elektrit, kui su jalgadest kinni hoidsin…vms“ Meie vaheline energia kuidagi klikkis.
Käisin aastas ikka paar korda grupimeditatsioonis aga tundsin, et tahaks natuke personaalsemat lähenemist. Õnneks hakkas Merlin tegema eraseansse. Esimesel seansil käisin aastal 2017 v 2018. Olin emotsionaalselt väga kurnatud, kui temalt „abi“ otsisin, tavameditsiinist tundus väheseks jäävat.

Ma ei kujutanud ette, kuidas eraseanss välja võib näha või mis seal tehakse aga otsustasin proovida. Me polnud Merliniga enne palju suhelnud v.a grupimeditatsioonidel paar sõna vahetanud. Kui astusin ruumi, mis oli mõnusat viiruki lõhna täis, paar küünalt põles, joogi vees olid kristallid, atmosfäär oli juba paljulubav. Merlin palus mul istuda, pakkus vett ja me lihtsalt hakkasime rääkima. Rääkisime erinevatest asjadest, perest, minu muredest ja rõõmudest jne…Peale seda palus ta mul voodile selili minna, panin fliisi endale peale ja Merlin ulatas mulle kõrvaklapid, kust tuli mõnusat rahustavat muusikat.

Ta pani mulle peale erinevaid kristalle, tegi oma rituaale :) ja ma tundsin südames pitsitavat valu, nagu hakkaks infarkti saama. See infarkti tunne on ajaga vähemaks läinud, sest mu süda oli alguses nii lukus ja kinni…tasapisi on hakanud see avanema. Peale seanssi andsi Merlin mulle lipiku, kus olid peal talle seanssi ajal n.ö pähe tulnud mõtted…paljud olid alguses mulle arusaamatud, aga hiljem, sain aru mida need mõtted tähendasid. Ma olin päevi nagu viinatagi purjus, selline kergus, nagu kivi oleks südamelt ja kaelast ja seljast langenud. Energiad olid paika pandud, tundsin ennast tervikuna. Kuna olen väga vastuvõtlik teiste energiale ja töötan koos 260 inimesega, siis tihti kipuvad teiste energiad minusse n.ö ladestuma ja aeg-ajalt käin enda energiat puhastamas ja ikka tunnen seda hõljumist kui seanss läbi on. Olen ka ärevushäire all kannatav naine ja alati, kui tunnen suurt ärevust, panen aja Merlini juurde. Peale seda on jälle mõneks ajaks rahulik olla.

Kõige meeldejäävam oli kogemus, kui Merlin minu lapsepõlve traumat pinnale tooma hakkas ja ütles peale seanssi, et sa vajad kallistust. Ta kallistas mind ja ma puhkesin nutma nagu väike tüdruk, keda ta näinud oli. Vabastus oli meeletu.

Aastatega oleme Merliniga saanud headeks sõpradeks, tihti toetab ta mind läbi Messengeri või video kõnede, iga paari kuu tagant kohtume seansil. Olen soetanud endale ka tema kauneid ingleid, mis minu tuba ehivad ja kaitset pakuvad.🥰🥰🥰

Liis

Vahel lihtsalt on nii, et kogedes midagi huvitavat ja erilist, tahaks seda tunnet jagada ka teistega.
Mõned aastad tagasi juhtusin fb-s huvitava info peale, et keegi, kusagil kaugemal minust, teeb tervendavaid seansse. Kaugseansse.
Olen selliste tegemiste suhtes uudishimulik aga samas ka skeptiline. Et kuidas ikka nii saab, et mina olen ühes eestimaa otsas ja siis tema teises ja mina peaksin midagi tundma. No ma ei tea!
Uudishimu sai võitu.
See mida ma kogesin (kahel erineval kaugseansil) on/oli uskumatu.
Esimesel korral tekkis äkki tohutu väsimus, selline mida ma kunagi varem polnud kogenud. Aga samas oli see väsimus vabastav , pingetest ja mõtetest puhastav.Rahustav.
Teisel korral jäin äkki lihtsalt magama.Ärkasin selle peale, kui seansi läbiviija Merlin Muru hiljem helistas ja küsis, et kuidas sa ennast tunned, kas kõik hästi. Oli küll hästi. Selle 90 minuti jooksul olin ma nii hästi maganud, kui ei iial enne.
Kõige vägevam tunne oli mul aga ühel kontaktsel era seansil.
Merlin kasutas teraapias erinevaid poolvääriskive. Ka selle seansi ajal jäin ma magama, kuid.....samas tegin läbi ka väikese rännaku.
Nö.rändasin ma tollel hetkel oma füüsilisest kehast kaugele 1000km taha, kus ma kunagi reaalselt olen viibinud.
Teraapia ajal tundsin ma sealseid tuuli, nägin ümbritsevat loodust, kuulsin keskkonnas valitsevaid helisid. See oli niivõrd võimas kogemus. Ma oleks tahtnudki sinna jääda, kuid siis toodi mind tasakesi reaalsusesse tagasi.
Aitäh sulle, Merlin Muru!
Olen siin hiljem mõelnud, et sinust võiks saada väga hea Rännaku juht.
Kes Merlinit teavad, andke endale võimalus minna tema seansile.Kes aga veel ei tea, siis ega te ei saagi enne teada, kui pole proovinud.
Aitäh sulle Merlin, et olemas oled!Olgu hoitud sinu helge meel, soe süda ja tervendavad käed!

Lea

Olen käinud korduvalt erinevatel grupimeditatsioonidel. See on justkui sõltvus juba. Kui oled ühe korra käinud- tõmbab jälle tagasi. See mõjub imeliselt minu enesetundele ja peale meditatsiooni on tunne, et edasi liikumiseks pole tarvis jalgu liigutada. Oleksin justkui mõnusalt mulli sees ja välja ei tahaks sealt kuidagi tulla. Merlin ise juba oma olekuga mõjub rahustavalt ja teraapiliselt. Lisaks veel imelised hõljuvad haldjad, mis kaasa võetud. Imeilus muusika, silmad kinni, tekk peale, malbe Merlini hääl taustal juhiseid jagamas ja rännak või alata. Iga kord on teekond erinev kuid alati väga nauditav. Võimalusel olen ka endale isiklikku sõnumit palunud- kummalisel kombel on seal just minule sellel hetkel väga oluline info/teade kirjas. Kuidas Merlin seda teadis, pole aimugi. Palusin lihtsalt sõnumit, ilma ühegi vihjeta ja see mulle ka anti :) Aitäh Sulle armas Merlin!!! Ootan väga juba uut kohtumist!!! Ole hoitud!!! ❤️🙏

Piret