Külluse meditatsioon

Kylluse meditatsioonMerlin Muru
00:00 / 01:10

Et teada saada, kas Külluse meditatsioon Sind kõnetab, olen lisanud siia pisikese katkendi, et saaksid tunnetada külluse-ja loomeenergiat. Kui tunned end peale seda hästi ja mu meditatsioon tundub Sulle sobivat, siis allpool on toodud juhend, kuidas täispikk meditatsioon endale saada

 

Sul on suured helesinised unistused ja soovid, kuid nende täitumisest on puudu vaid üks väga oluline detail....selleks on raha. Igapäeva elu võtab ära kõik "vabad vahendid" ja nii peadki lükkama oma unistused taaskord tahaplaanile. See aga tekitab frustratsiooni ja võtab ära igasuguse motivatsiooni...isegi unistada enam ei taha.

Kuidas siis sellega ikkagi on? Mina, oma senises elus, olen saanud mitmeid kordi päris korralikud raha õppetunnid. Olen elanud nö. peost suhu ja ka nii, et tunnen vabadust lubada endale rohkem kui vähem. Aga kui minna ahneks ja unustada ära, mis on raha taga, antakse õppetund, mis paneb taaskord austama seda, kuidas raha meieni jõuab. Raha ei tohiks, minu silmis, võtta päris iseenesest mõistetavana. Miks? Ütleme nii, et kui teha midagi ja küsida selle eest tasu, siis peab olema see tehtud südame ja hea tundega, vastasel juhul müüd edasi negatiivset emotsiooni. Raha peab meieni jõudma läbi positiivse energia. Kui luua midagi hea tundega, siis kajastub see kohe kindlasti ka selles loodavas asjas. Kui müüa tööandjale oma aega, siis tuleb küsida selle eest ka tasu, mis paneb mind naeratama ja klienti alati tagasi tulema. Kõik on ringluses.

Usun, et enamusele meist on korrutatud lauset: "Raha ei kasva puu otsas". Ka mina ise olen seda lauset kunagi korduvalt oma lapse peal kasutanud ja kandnud edasi mustrit, mis ammu iganenud. Raha on võimalik panna kasvama puu otsa..ja kui selle puu eest piisavalt hästi hoolitseda, kasvavad juurde uued harud, mis vilja kandma hakkavad.

 

Mis toimub meditatsioonil, kuhu Sind kutsun?

 

Paned kasvama Küllusepuu, erinevatel tasanditel ja ainult heade mõtetega. 

Puhastud negatiivsest energiast, mis takistab rahavoo ja unistuste Sinuni jõudmist.

Lood endale uusi võimalusi, eelnevalt vaadeldes kui palju praegusel hetkel oled avatud küllusele materjaalses maailmas.

Ja veel nii mõndagi veel saab sel kuldse energiaga ümbritsetud seansil toimuma....mis, see jäägu Sulle avastamiseks. Luban, see on äge teekond, mida tasub läbida.

 

Kellele ei meeldiks olla rikas? Mulle meeldib! Aga tuleb meeles pidada, et rikkus ei peitu vaid rahatähtedes vaid ka loomises, andmises ja oskuses vastu võtta, seega tule ja loo koos minuga end külluse energiasse.

 

NB! Tegemist on online meditatsiooniga, mis tähendab seda, et saad meditatsiooni kuulata läbi helifaili, mille saadan peale registreerimist emailile. Kuulata saab seda ükskõik mis ajal ja mitu korda.

Meditatsiooni algus ja lõpp on juhendatud. Vahepealne aeg jääb kogemiseks ja tunnetamiseks.

 

Osalustasu on maagiline 14.44€ 

Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com 

Kinnitusena saadan Sulle vastu kirja, mõne täpsustusega ja kui kõik sobib, siis seejärel lingi, kust meditatsiooni saad kuulata.

Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.

 

Avarda oma südant ja maailma,

Merlin