Holding Plant

Puudusteadvusest rikkusesse

Kui iga päev ärgata mõttega, et kõike on puudu, siis polegi võimalik minna õhtul magama, elades külluses. Kõik vastab tõele, tõmbame ligi seda, mida mõtleme. Elame just sellises energias, mida igapäevaselt mõtetega loome. Lihtne öelda, raske teha, eks? Kui ikka raha ei tule, siis kuidas mõelda õnnelikke mõtteid? Kuidas maksta makse õnnelike mõtetega jne? 

Mul on olnud aastate jooksul erinevaid mõtteid rahast ja ka kogemusi, kuidas rahaenergia inimeste ja Universumi vahel liigub. Elasin aastaid arvamuses ja energias, et raha ei kasva puu otsas ja tuleb välja teenid raske tööga. Sinna juurde kuulus enda lõhki töötamine, energiast täiesti tühjaks jooksmine ja stress, sest raha tuli tõesti raske tööga. 

KÕIK on kinni meie uskumustes! Kui Sa seda praegu loed ja ütled mõtted: "Pfff, mida sa ajad?", siis pane sinna järgi kohe oma uskumus...kuidas siis on õige. Kuidas Sinu arvates peaks see raha Sinuni tulema, kui uks on täielikult suletud?

Siinkohal tahan öelda ka seda, et küllus ei seisne ainult rahas vaid ka uutes ideedes, loomises. Kui Sinusolevad vajalikud kanalid on avatud, siis hakkab kõik voolama...just nii nagu soovid.

Toon näite: Minu kõige suurem unistus siiani on olnud päris oma kodu. Aastaid elasin teadmises, et see pole lihtsalt võimalik, sest ma ei saa elusees niipalju raha! Aga aastal 2017 panin selle unistuse endale kirja ja tänaseks on mul päris oma kodu! Minu soov oli tugevam kui kahtlused. Jah, kõik mu tuttav ja turvaline elu pööras sassi, seoses mu suure unistusega, kuid vahest on vaja elus teha suuri korrektuure oma unistuste poole liikumiseks ja täitumiseks.

Kui tammuda ainult ühe koha peal ja viriseda, et kõik on halvasti, siis kuidas saakski midagi muutuda? Küllus võib Su ellu tulla täiesti ootamatust allikast, olgu selleks kasvõi mõni hobi. Ära pane peale piiranguid kuna Sinu sees on uskumus, et nagunii ei saa. Muuda seda!

 

Olen loonud meditatsiooni, mis aitab liikuda puudusteadvusest küllusteadvusesse, arusaamisse, et tegelikult on meil lõputult võimalusi ja varusid. See ei saa kunagi otsa. Oleme ajajärgus, kus inimestes avalduvad tohutud võimed ja inspiratsioon. Oleme ajas, kus inimestele on antud võimsad tööriistad, vanade harjumuste murdmiseks. 

Seega, aitab küll puudusest. On aeg astuda üle piiri...piiri, mida Sa pole veel julenud siiamaani ületada, sest teadmatus varjutab soovi. On aeg astuda raskusest kergusesse!

 

Tegemist on meditatsiooniga, mille algus ja lõpp on juhendatud. Mitte mina ei loo Sinu ellu uut tasandit vaid Sina ise teed seda, olles küllusteadvuses. Mina ulatan Sulle vaid tööriistad, Sina õpid neid kasutama.

Hind 20€ 

Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com
Kinnitusena saadan Sulle vastu kirja, mõne täpsustusega ja kui kõik sobib, siis seejärel lingi, kust meditatsiooni saad kuulata.
Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.