Rainbow and Waterfall

Minevikusuhete vabastamine energiakehast

Sa seisad siin, praeguses hetkes, kogu oma pagasiga, mida järjekindlalt kaasas vead ja mingil põhjusel ei taha seda ka maha panna. Sa soovid nii väga suhet, mida näed kas filmides või teiste paaride pealt, kuid seda lihtsalt ei tule. Kõik teed on kinni. Kõik, mis võiks tekkida, kaob...või siis on täielik vastand sellele, mida soovinud oled. "Kus ma olen teinud vea? Mis mul ometi viga on?" küsid Sa....Lisaks kõigele oled kaotanud enesekindluse ning selle, mis aitab saavutada kõik, millest unistad...Enese Armastuse. 
Selleks, et astuda uude suhtesse, on vaja läbi teha päris palju etappe, alustades sellest, et kiskuda lahti energiakehasse takerdunud minevikusuhted. On vaja teha läbi üks korralik puhastuskuur, alustades lapsepõlvest ja vabastada karmalised kokkulepped ning lõpetada ripakile jäänud "lepingud".
Iga ebaõnnestunud suhe (eelkõige seksuaalsuhe) salvestub energiakehasse ning jätab emotsionaalse jälje. Naised, mõelge korraks sellele, et kui olete olnud partneriga, kellega kohe üldse seksuaalselt ei klapi, kus piirkonnas see kehas kajastub. Naistel ladestub süütunne, väärtusetuse tunne jne, emaka piirkonda. Kui olete täheldanud näiteks põiepõletikku või muud põletikku, olles suhtes, mis tegelikult ei toida nii nagu südamesoov on, siis tuleb endalt küsida, kas ja miks kellegiga koos ollakse. 
Iga kord, olles mahajäetu rollis, tekitab see aina sügavamad haavad. Iga kord, kuuldes lauset "Asi pole üldse Sinus", tekitab see tunde, et just minus ju ongi, kelles siis veel! Iga kord kui kaob keegi, kes tundus just see õige, kaob koos sellega ka lootus. Tekib täielik lootusetuse tunne. Tekib sisemine kaos ja konflikt ülejäänud maailmaga, sest ainus "toetus" on enamasti lause, et küll ta tuleb kui õige aega on. "No millal siis on see õige aeg?" küsid Sa. "Millal mina siis väärin armastust?" küsid Sa. Ma tean, mis toimub Sinu sees, sest olen seal olnud ja see on valus aeg, päriselt. Ja just seda enam hindan ma kõrgelt suhet, mis mu ellu tuli...kusjuures just õigel ajal, õiges kohas. Kõik oli ajastatud täpselt nii nagu pidi. 
Sageli on ka nii, et arvatakse end olevat valmis uude suhtesse liikuma, kuid tegelikkus näitab midagi muud. Tekivad konfliktid, sajavad sisse eelmiste suhete korduvad käitumismallid. Haavad on veel liiga lahtised ja neid ei saa parandada keegi teine, kui ise pole valmis paranema. Pead tõstab ka kohutav armukadedus ja selle tunde taga on ju tegelikult hirm, et pole piisav. Uskuge mind, kui on suhe, mis põhineb usaldusel, ei ole armukadedust. Kui on suhe, kus on hingeline kooslus, ei teki vajadust pead otsast ära keerata, et vaadelda võõrast kõndivat ilu. Armastus ei näe illusioone, armastus on ehe ja siiras. On ka suhteid, kus tunnete välja näitamine on justkui vale. Tahetakse saada, kuid anda ei suuda...Sel juhul tuleb juba sukelduda sügavamale ja teha rahu lisaks endale, ka oma vanematega. 
Minu arvamus on see, et ideaalset suhet otsides, võibki seda otsima jääda. Ideaalseks kasvatakse suhtes olles, toetades ja aktsepteerides teineteist. See on täiesti ok, et igas suhtes on tõuse ja mõõne, sest see ongi kasvamise mõte...lükata end läbi valukohtadest et jõuda tippu. Tohutult imetlen neid vanapaare, kes on aastaid koos olnud, sest see näitab minu silmis tohutut pühendumist ja puhast ilu. Jah, on suhteid, mille aeg saabki ümber, kuid alati peaks enne lahku minemist küsima endalt: "Mis teeb ilusast suhtest suhte, mis on minu silmis ühe ilusa suhte väärtus?"
Mida siis teha? Kuidas armastada ja olla armastatud? Kuidas saada lahti ebakindlusest? Kuidas olla praeguses suhtes just see inimene, kes suudab olla seda oma mõtetes?
 
Olen loonud meditatsiooni, mille käigus viin Sind sügavate kihtideni välja. Siin ei jää ühtegi kohta märkamata. Alustame juurtest ja jõuame tippu välja. See võib olla paljudel vägagi füüsiline meditatsioon, kuid see ongi hea ja puhastav.
Oled valmis? Tule ja rända koos minuga tervenduse teel.
NB! Ma ei saa garanteerida, et peale seda meditatsiooni nüüd Härra või Proua Armastus kohe ligi kargab, kuid saad just seda, mida soovin Sulle edasi anda...julgust olla Sina ise ja tõmmata ligi puhast, sest oled ise puhas. Iga osaleja saab ja annab ära just niipalju kui hetkel seda teha suudab. 
Sa väärid armastust, seda just kõige ehedamal moel. 
See meditatsioon sobib nii naistele kui ka meestele.
 
Osalustasu on 20€ 
Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com 
Kinnitusena saadan Sulle vastu kirja, mõne täpsustusega ja kui kõik sobib, siis seejärel lingi, kust meditatsiooni saad kuulata.
Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.