Family Walking On the Beach

Perekonnaliini puhastus

Kuna praegusel ajal paljudeni füüsiliselt ei jõua, siis on võimalus ikkagi lahendada, kogeda ja puhastuda läbi meditatsiooni. Olen valmis saanud ühe võimsa rännakuga, mis sündis salvestamise hetkel täiesti otse...

Olen oma elus kogenud ise seda, et kui tervendada endas midagi, tervendab see ka ülejäänud perekonda. Ja samas kui saada jälile mõnele oma elus korduvale mustrile, mis takistab elamast õnnelikult, on võimalik ka seda muuta selleks, et järgenvad põlvkonnad sellega enam kokku ei peaks puutuma. Usun, et kõik võib kas alata meist või lõppeda meiega seonduvatest otsustest/tegudest.
Praegusel ajastul väga paljud muutuvad teadlikumaks mustritest ja oskavad anda sellele ka nime ning mis peamine...leida sellele ka lahendus.
Sinul võib olla võimalus astuda välja millestki, mis on käinud kaasas juba mitmeid põlvkondi. Sul on võimalus lõhkuda ära see, mis takistab olemast õnnelik.

Paljud aduvad seda, et suurt rolli mängib lapsepõlv, sest sealt saavad alguse erinevad uskumused ja teod. Kui küsin oma klientidelt, milline on olnud nende lapsepõlv, siis enamike vastus ei ole just roosilise hõnguga. Laps on nagu käsn, mis kõik informatsiooni endasse imeb....Kui ema pidevalt on end maha teinud, öeldes iga kord peeglisse vaadates, kui paks ta on, siis laps salvestab selle ja suuremaks saades arvab sama. Kui laps näeb, kuidas ema on meeste poolt koheldud, pidevalt halvustavate sõnade ja tegudega, arvab ta et see käibki nii. Ta arvab, et naine ei ole midagi väärt ja peab nahast välja pugema, et olla kellegi armastuse vääriline. Kõik need arvamused aina juurduvad sügavamale alateadvusesse, maalides endast täiesti vale pildi. Kui see laps kasvab suuremaks ja tal puudub armastus, hakkab ta seda millegiga kompenseerima ja üheks asjaks ongi toit või teiste halvasti kohtlemine. Armastuse puudujääk võib tekitada emotsionaalkehasse väga suured augud ja korduvad mustrid. Toit näiteks tekitab hetkelise heaolutunde. Toit ei kritiseeri ega tekita valu sel hetkel kui amps amspu järel kehasse liigub...ja keha aina salvestab. Kellegi tähelepanu täidab armastuse anumat, kuid sageli enesekriitika ei lase endal tunda tingimusteta armastust. See on tegelikult nii kurb, et palju nähakse süüd vanematel, kuid siinkohal tuleb ka neid mõista...nemad on pärinud samuti need uskumused oma vanematelt. Sina oled see, kes saab seda muuta. Me elame praegu väga teadlikul ja inforikkal ajastul. Meis endis on võime teha muudatusi, muutes juurdunud uskumusi! Sõnal ja mõttel on jõud.

Mida Sa nii väga kardad? Mida saaksid teha selleks, et võtta tagasi kontroll oma mõtete üle, oma elu üle ja samas tervendada ka neid, kes sellega seotud?

Osalustasu on 20€ 

Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com 

Kinnitusena saadan Sulle vastu kirja, mõne täpsustusega ja kui kõik sobib, siis seejärel lingi, kust meditatsiooni saad kuulata.

Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.