Flower Girl

Pingevaba keha

Pingevaba kehaArtist Name
00:00 / 01:16

 

Võta endale hetk vaikuses, sule silmad, hinga sügavalt ja küsi endalt: "Milline organ minu kehas minus kõige tugevamini domineerib?". Seejärel kuulata...Mis osa Sinu kehast hakkab rääkima? On see süda, on see mõistus või hoopiski torgib valu kuskil mujal piirkonnas?  Tee seda nüüd ja siis jätka lugemist....

 

Kas suutsid olla see paar hetke ja kuulata? Ja kui, siis, kas panid tähele oma kehahoiakut? Õlad olid pinges, mõtted tuiskasid peas ringi? Niipalju välist üritab domineerida seda, mis toimub Sinu sees, eks?

 

Sinu keha on Sinu kodu, kus võiks olla kõik töökorras ja puhas. Et keha saaks toimida ilma probleemideta, pead Sa tema eest hoolitsema ja teda kuulama. Keha on meie sõbraks. Kui ta jääb haigeks, siis püüab ta anda märku millestki, millele pole osatud tähelepanu pöörata. Keha peegeldab väliselt seda, mis on inimese sees. Ta üritab anda koguaeg märku, et kuulaksime teda. 

Kuna me ise loome oma oleku, seisundi igapäevases reaalsuses, siis oma mõtetega võib tõmmata endale ligi just seda, millega keha pole valmis tegelema. Kuid kui juba see võõras energia on kehasse võetud, peab sellega ka tegelema. Sellistel juhtudel võibki tekkida mõni haiguskolle, palavik või stress. Sageli võetakse enda sisse teiste pinged, mured, emotsioonid, oskamatusest end kaitsta. Paraku kipuvad olema avatud need kanalid, mis peaks olema välisele suletud ning vastupidi, on kinni need kanalid, mis võiks olla avatud. 

 

Kuna Hing elab peamiselt meie füüsilises kehas, siis vajab ta tasakaalu. Kui keha on füüsiliselt tasakaalust väljas, on Hingel raske ja seetõttu kipub ta ringi rändama. See omakorda tähendab seda, et oledki justkui pea laiali otsas, suutmata teha otsuseid ja muutusi.

 

Olen kokku pannud meditatsiooni, mis aitab saada tasakaalu, tervendada Hinge ja füüsilist keha ning seda läbi Kõrgema Teadvuse. 

Mis täpselt iga osalejaga meditatsiooni käigus toimub, on erinev, sest oleme erinevad ja ainulaadsed. Igaühel oma energia ja tasandid. 

 

Teemad, mida meditatsioonil käsitlen:

*Keha kuulamine

*Keha tasakaalustamine

*Füüsilistest pingetest vabanemine

*Hingeosade tagasikutsumine

*Ühenduse loomine Kõrgema Teadvusega

*Vabastamine energiatest, mis ei kuulu Sulle

 

Kui tunned, et keha on pinges ja lased end välisel liigselt mõjutada, siis on aeg rahuneda, kuulata ja seejärel lubada oma Kõrgemal Teadvusel tegutseda.

Meditatsiooni algus ja lõpp on juhendatud. Vahepealne aeg on energiakanalite aktivatsioon.

 

NB! Tegemist on online meditatsiooniga, mis tähendab seda, et tegemist on helifailiga, mille saadan peale registreerimist emailile. Kuulata saab seda ükskõik mis ajal ja mitu korda.

 

Osalustasu on 20€ 

Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com 

Kinnitusena saadan Sulle vastu kirja, mõne täpsustusega ja kui kõik sobib, siis seejärel lingi, kust meditatsiooni saad kuulata.

Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.

 

Kuula oma keha,

Merlin