Search

Raha

Kas oled tähele pannud, et proovides koguda raha, selle voog justkui peatub? Enam ei jää üle ega tule ka eriti juurde....Räägin veidike oma kogemusest: Mingid aastad tagasi, hakkasin aeg-ajalt panema raha kõrvale, sest alatihti oli olukord, kus oli vaja nö sukasäärde kogutud sääste kulutada. Mingitel hetkedel hakkasin tähele panema, et kõik, mis seotud rahaga, jäi justkui seisma, välja läks, aga sisse tuli aeglasemalt. Justkui mingi punn oleks ette pandud. Ühel hetkel, kui taas oli vaja säästude kallale minna, hakkas kohe rahaenergia liikuma. Sain aru, et raha tahab liikuda ega toimi seisva energiana. Kui paned sukasäärde raha seisma, siis Universum võtab seda ühelselt: "Sul on piisavalt, sest raha seisab!" Seisev energia vajab liigutamist, puhastamist, seejärel saavad tulla muutused. Raha tuleb liigutada, kasvõi ühes sukasäärest teise, karbist rahakotti või vastupidi. Loeb valmisolek kulutada ja peabki kulutama, olles samal ajal selle eest ka tänulik, sest siis ringleb raha tagasi. Kui kümne küünega sääste kinni hoiad, siis hoiad nagu seisvat vett anumas, mis peagi joogikõlbmatuks muutub. Tegelikult on ju kõigega nii, mis seisab, läheb hapuks! Soovitan ka kodus liigutada aegajalt mööblit, see annab kodule ja seal elavatele inimestele uue hingamise ja võimalused. Kaovad pinged ja tuleb rõõm.

Raha on inimesele suur õpetaja. Ta näitab, mis võib muutuda, kui seda on liiga palju. Unustatakse ära tagasihoidlikkus ja väärtustamine. Toidul kaob toidumaitse, asjadel väärtus. Raha paneb tihtilugu unustama iseennast, oma olemust. Ta õpetab ka seda, et iga inimene väärib rikkust, igaüks omal tasandil ja sõltuvalt valmisolekust. Raha ees ei tohiks olla ka hirme ja seda tuleb võtta võrdväärsena. Sa võid kaotada kontrolli raha üle siis, kui arvad kontrollivat. Raha on vahend, mis annab võimalused. Kasuta oma võimalusi targalt ja nii, et Universum toetaks külluseenergia liikumist Sinu ellu.

Kui tunned, et Sinul on jäänud külluseenergia seisma, siis www.energiapai.com lehelt leiab "Külluse meditatsiooni", mis paneb selle taas liikuma.


145 views0 comments

Recent Posts

See All