Search

Energiatöö/seanss

Tahaksin natukene kirjutada enda seisukohalt, seoses arvamusega, kuidas energiatöötajad imevad kliente tühjaks jne. Kuid siinkohal rõhutan jällegi, see on minu arvamus ja kogemus! Usun, et paljud on mingil eluhetkel jooksnud omadega ummikusse ja otsinud sellest väljapääsu. Väga levinud on kaardimooride juures käigud, tervendajad, terapeudid jne. Iga energiatöötaja kasutab just talle vajalikke abilisi, töövahendeid. KA mina ise kasutan aegajalt teiste abi ja ei ole veel kunagi tundnud, et keegi mind tühjaks tõmbaks, vastupidi, saan vajalikku infot ja energiat. Kirjutan seda selleks, et sain täna ühe kirja, mille täpset sisu siin ei avalda, kuid vastan üldsusele.

Esiteks, minnes kuskile kristallipoodi, ei oota Sind seal kristallid, mis teeksid kuidagi kahju. Ma tõsimeeli ei usu, et neile on pandud peale loitsud, et kedagi kuidagi negatiivselt mõjutada. Kuna olen ise väga lähedalt ühe kristallipoega seotud olnud, siis võin öelda, et kõik on siiski hoopis vastupidi, vähemalt seal oli. Kristallid said enne müüki minekut KÕIK puhastatud ja toorkivid ka pestud. Ainus taotlus, mis neile sai öeldud oli see, et nad toimiks kõigi kõige kõrgemaks hüveks. Kristallidel on suur omadus ja võime resoneeruda inimese energiaga nign teha temas vastavad korrektuurid. Pealegi, iga inimene saab öelda kristallile oma taotluse enne kasutama hakkamist, ta saab ja peabki pesema kristalli enne kasutamist puhtaks.

Kui Sa lähed näiteks kaardimoori juurde, siis see on ju Sinu vaba tahe! Tema ei helista Sulle igal õhtul ega küsi, millal jälle tuled. Kui siinkohal arvad, et ta teeb seda energeetiliselt, siis usu mind, tal on liiga palju tegelemist. Kui ikka ja jälle tunned, mõnda aega peale kaardimoori külastust, et kohe tõmbab tagasi siis:.......Sa ootad vastuseid väljaspoolt ega taha võtta ise vastutust. Sul puudub julgus luua oma elus muutusi ja loodad, et kaardid teevad seda Sinu eest. Kaardid on vaid HETKESEISU näitajad. Iga mõtte ja teoga, saame muuta seda, mis tuleb. Ära hakka elama kaarti järgi, vaid teadvusta enesele infot ning loo muutusi. Seda eriti kui kaart räägib millestki negatiivsest. Ära jää enesehaletsuse võrku vaid liigu läbi muutuste tähtede poole nagu öeldakse.

Kui Sa tuled minu juurde seansile, siis saad vaid seda, mida vajad....ei midagi rohkem ega vähem. Ma ei saa ära võtta seda, millest nii kramplikult kinni soovid hoida. Ma ei soovi luua Sinuga jäädavat energeetilist sidet, sest ei vaja seda. Mul on oma ning jäägu Sulle ka oma. Sina ise tunned kui soovid taas tulla end laadima, mina ei käse kunagi tagasi tulla. Mõnele piisab ühest käigust, mõned soovivad rohkem tuge. Toetun päris palju seanssi läbi viies oma enese kogemustele. Loen inimest ainult seansi jooksul ega tee seda suvalisel hetkel, tänaval või muul vabal ajal. Energiatöö nõuab tegijalt päris palju, seega on vale arusaam, et nad kõikide oma klientide küljes kinni ripuks. Julgen väita, et enamus energiatöötajaid puhastavad alati end peale igat seanssi, seda nii kliendi kui enda huvides.

Kui tekib tunne, et kõik kasutavad justkui ära ja "imevad" energiast tühjaks, siis tasub mõelda ikka järele. Eriti kiputakse seda arvama siis kui ollakse vastuvõtlik kõigele ja enese teekonna alustamise alguses. Kui oled alles alustanud teekonda iseendani, siis ära ahmi kõike infot korraga liialt palju, sest kujutlusvõime on võimas ja võib nõrgestada reaalsustaju. Tarbi vaimutoitu normaalses koguses, et see ei ajaks segadusse.

Mõnusat teekonda.

31 views0 comments

Recent Posts

See All

Raha