Search

Kõrgem Teadvus


Tihtilugu soovime saada vastuseid kelleltki teiselt. Miks see nii on? Usaldamatus enese suhtes. Kellegi teise tarkus tundub parem enda tarkusest, eriti kui see on mõne teadjama info ja juhatus. Kui tekib sisemine rahutus, siis kiputakse otsima abi teistelt, sest endas on toimunud justkui ahelavarii, mille likvideerimine tundub võimatu. Vaja läheb erapooletut arvamust ja nägemust. Kas teil on olnud vahest nii, et olles sattunud näiteks mõne sensitiivi juurde, aina adute et jutt mida ta räägib, on tuttav. Taipate, et teadsite kõike seda, kuid ometigi ei usaldanud. Ma ei ütle, et pole vaja vahest saada kõrvaltvaataja erapooletut infot, vastupidi, see annab teadmise, et tuleb usalda enda tunnet. 

Meis on ju olemas nii suur potensiaal ja võime saada ise vastuseid enesest, energiaväljast! Kõige paremad otsused siin elus, on tehtud kõhutunnet järgides. Isegi kui need otsusesd ei ole esialgu positiivsed ja meeldivad, on need õiged. Sageli mõistame alles hiljem, miks mingeid muutusi ja otsuseid oma elus teinud oleme. 

Jagan enda kogemust: aastaid tagasi, olles enda teadlikuma elutee alguses, tundsin et ei suuda enam käia palgatööl. Iga päev oli seda järjest raskem teha ja nagu "kiuste", läks tööl kõik allamäge. Olin sel ajal väga haavatav ja tagasihoidlik, surudes paljuski end alla. Kuid mida päev edasi, seda rohkem hakkas minu sisetunne rääkima ja lõpuks karjuma. Mäletan selgelt päeva, mil viskasin pastaka sõna otseses mõttes nurka ja lahkusin töölt, päevapealt! Jõudes koju nutsin, sest olin teinud oma arvates nii rumala otsuse. Olin justkui kuskil mulli sees, hetkel kui töölt lahkusin ja ei andnud endale aru. Sõnad purskusid iseenesest suust välja ja ma ei suutnud neid tagasi hoida. Järgnevatel päevadel korjasin end energeetiliselt kokku, mediteerisin ja otsustasin usaldada edasist. Ei, see polnud lihtne, kuid siiski tegin seda. Kõik hakkas minu ees lahti rulluma, tasahaaval hakkasin mõistma, miks pidin vastu võtma nii radikaalse otsuse. Ma ei kahetse seda otsust mitte kunagi! Ma ei kahetse seda, et olin usaldanud enda kõhutunnet, sest teen praegu seda, mis pakub rõõmu ja arendab mind iga päev. Tunnen, et liigun ega ole kuskil ühes kohas kinni. Läbi teiste õpin tunda aina rohkem iseend, läbi teiste õpin üha enam end usaldama. 

Aastaid tagasi poleks kõne allagi tulnud see, et hakkan läbi viima grupiseansse, kuid siin ma nüüd olen...enesekindel ja tean, mida teen ja teen, mida armastan.

Kas me siis peame küsima kelleltki teiselt seda, mis on juba meis tegelikult olemas? Jah, kui see tunne on. Mõnikord on vaja kellegi teise suust kuulda seda, mida juba teadsid. 

Kas kõigis on olemas see, mida arvatakse olevat vaid "vaimsetel" ja sensitiividel? Jah, kuid siinkohal tuleb saada kontakti enda meelte, sisetunde ja kehaga. Meis kõigis on Kõrgem Teadvus, mis annab vastused. See pole teadus, mis kättesaamatu vaid Teadvus, mis Sinuga koguaeg räägib...iseasi kas kuulad. 

Mis küsimused Sinu sees otsivad hetkel vastuseid? Kas paned tähele märke, mis pidevalt end ilmutavad ja annavad vastuseid? Mida peaksid oma elus muutma, kui ei ole sellega hetkel rahul? Mida peaksid tegema selleks, et olla õnnelik ja rahul?

38 views0 comments

Recent Posts

See All

Raha