kohtumine-iseendaga.JPG

"Kas Sa tead, kes oled? Kas tunned inimest, kes peeglist vastu vaatab? Kas ta meeldib Sulle? Öeldakse, et inimene õpib kogu elu. Ta õpib kõike seda, mida talle õpetatakse, lapsest saadik, kuid sageli ei õpi ta tundma iseennast, sest ta kardab. Ta on visa teisi õpetama ja isegi kritiseerima, sest see on ju lihtne! Inimene on kaval, leides alati ettekäändeid miks mitte minna sügavale iseendasse. 

See raamat hõlmab endas kõike seda, mis on olemas sinu sees. Tuleb vastu võtta vaid otsus, et oled valmis muutusteks. Inimene on harjunud olema oma mugavustsoonis. Ta on harjunud käima mööda tuttavaid radu, sest seal ei tundu olevat midagi ohtlikku. Enamasti loobutakse tegema muutusi vabatahtlikult, sest see on tundmatu ja hirmutav. Kaob ära kindlus ja tuttavad teerajad. Siin tulebki mängu elu, kes mõnikord jala ette paneb ning sellest lähtuvalt tuleb astuda tundmatusse.

Kas oled mõelnud, miks elu just sinuga nii karm on olnud? 

Selle raamatu abil avastad endas uued rajad, salajased sopid. Leiad üles hirmud, mis kavalalt end alateadvusse on peitnud. Õpid kuulama oma keha ja südant, saades aru, kui olulised nad on. Suurendad enesekindlust läbi intuitsiooni. Saad endaga tuttavaks, langetades kõik maskid ja valehäbi. Raamat aitab sul jõuda nii kaugele, et oled valmis enesele tegema ühe suure ja sügava kummarduse, aktsepteerides end igal tasandil. 

Et kõik toimiks, tuleb jagada südamest südamesse, kogemuste kaudu."

Rõõm on jagada rõõmu, sest...

Mõnda aega tagasi nägi ilmavalgust minu kirjutatud raamat, mida olen juba tahtnud kaante vahele panna. 
Olen kaua tahtnud jõuda rohkemate inimesteni, kes on kuskil ristteel ega oska minna edasi. Ta ei tunne end ja ei teagi kuidas seda teha....
See raamat on kirjutatud läbi minu kogemuste. Samuti on kõvasti sellele kaasa aidanud need armsad inimesed, kelle elutee minu omaga ristunud. 
 Tegemist on praktilise eneseabiraamatuga, mille eesmärgiks on kaevuda sügavale endasse ja teha seal ära üks suur ja põhjalik töö, läbi  südame ja aususe. Raamat ei ole lihtsalt lugemiseks, vaid kätte tuleb võtta ka pastakas ja paber, sest läbi kirjutamise saavad emotsioonid hakata vabanema, mida kaua eneses oled kandnud. Läbi selle kisud päev päeva järel eest maske, mida kandnud oled. Sa saad teada, kes oled ja mis peamine, vabaned...
Raamatu saab soetada endale, võttes minuga ühendust.