Flower Girl

Aastalõpu puhastusrännak

Seisata hetk...hinga sügavalt sisse...ja välja. Tee seda veel kord. Teadvusta endale seda hingetõmmet, mida teed. Teadvusta endale seda hetke....mil peatud selles virrvarris, milles elad. Tule kohale iseendasse, märkamisse. Nüüd mõtle sellele, kuidas Sina ja aeg suhestute omavahel. Kas kõik on tasakaalus või ei suuda Sa ajaga võidu joosta? Kui palju on Sul aega märgata elu erinevaid tahke, ümberolevaid inimesi? Kas märkad, mis toimub Sinu kehas ning mis kõik oled temasse talletanud?...

Juba aastaid olen aastalõppudel läbi viinud puhastustule seansse ja see on olnud tohutult võimas. Kuna sel aastal ma ringi mööda eestit ei rända, siis olen loonud audiomeditatsiooni, et iga soovija saaks osa puhastusrännakust. Saad seda teha Sulle sobival ajal ja kohas ning korduvalt kui vaja. Saad süüdata küünlad, pugeda sossu pleedi sisse kerra ja teha läbi üks võimas puhastusrännak!

See on ülimalt hea võimalus võtta aeg täiesti maha iseenda jaoks. Sul on võimalus kasvõi natukeseks ajaks vajutada pidurit ja harjuda mõttega, et oled vaba kõikidest kohustustest. Saad tõmmata hinge ja olla olemises. Saad oma keha ja meeled puhtaks kooritud ning nutta kas siis õnnest või suurest vabanemise tundest.

Meditatsioon on tund aega pikk ja vägagi.....Saa ise teada, mis! Tegemist on otsekanaldusega, niiet võimalik, et lennutab korralikult.

Soovi korral kirjuta: energiapai@gmail.com

Puhastushind: 20€

Maagilisi hetki soovides,

Merlin