Calm Sea

Restart alateadvusele läbi Kõrgema Teadvuse

Restart alateadvusele Merlin Muru
00:00 / 01:01

Mul on hea meel teada anda, et olen valmis saanud online meditatsiooniga "Restart alateadvusele läbi Kõrgema Teadvuse".
Kuna see meditatsioon on läbi aastate olnud energeetiliselt üks võimsamaid, siis otsustasin, et panen selle ka helifailina üles. Need, kes on juba osalenud grupiseanssidel, siis kindlasti tasub korrata kuna olen andnud "Restardile" uue kuue.

Mul on rõõm tõdeda, et olen juba saanud väga võimast tagasisidet saanud ja see tekitab minus ülisuurt tänutunnet ja teadmist, et teen õiget asja🙏
Tee seda mida armastad ja maailm avab Sulle uksed.

Ole armas ja kindlasti loe läbi järgnevad read, et teaksid, millega täpselt tegemist on:

Meie alateadvus on justkui üks suur energiakogum, mis talletab endasse hirme, kogemusi ja harjumusi. Oma alateadvusest võime avastada midagi sellist, mille peale poleks isegi tulnud.
Sa oled Hing, füüsilises kehastuses ja võtnud endaga kaasa pagasi ka eelnevatest eludest. Paraku praegusel ajastul on selleks pagasiks enamjaolt palju hirme, mida ületada ning võitlus iseendaga. Alateadvusel on tohutu vägi ja jõud, mida enamik meist ei teadvusta. Alateadvus peidab endas ka aardeid, mille laekad hirmude tõttu võivadki avamata jääda.

Muutused on väga suur osa meie füüsilises maailmas, kuid tihtilugu on neid väga raske teha ja nendega kaasa minna. Muutused võivad olla hirmutavad, eriti kui nende taga haigutab suur teadmatus.
Kuidas on Sinuga, kas oled kaotanud huvi ja motivatsioon end liigutada muutuste suunas? Mõtled endamisi, et samaviisi enam jätkuda ei saa, kuid samas jääd ikka paigale tammuma? Oled suhtes, kus kõik jutkui lihtsalt on, aga samas pole ka? Käid tööl, mis aitab küll ära elada, kuid ei too mingisuguset rõõmu?
Vajad oma ellu uust ja värsket sõõmu? Vajad restarti, mis käivitaks Sinus uue hingamise? Vajad midagi, mis sunniks Sind muutma oma elu?
Mis oleks kui sa saaksid teha enda elus restardi ja kustutada ära kõik, mis takistab edasiliikumist ja kõige ilusa vastu võtmist? Mis siis kui saaksid taastada eneses tunded, mis on mattunud "tavalise rutiini" alla? Mis oleks kui sa saaksid tuua oma ellu uusi värve ja võtta värsket sõõmu uutest ja põnevatest väljakutsetest?

Mõtle, mis saaks siis kui....lõpuks ometi hakkaks midagi toimuma Sinu isiklikus elus? Võta endale hetk, et neile küsimustele vastata ja seejärel andu muutustele läbi Kõrgema Tasandi.

Olen Sinu jaoks kokku pannud online meditatsiooni, mille algus ja lõpp on juhendatud. Mida see meditatsioon Sinuga teeb?

*Viin Sind rännakule oma alateadvusesse, just nii sügavale kui hetkel valmis seda tegema oled.
*Astud vastu hirmudele, mis on takistanud edasiminekut ja arengut.
*Puhastuvad kõik ebameeldivad kogemused, mis on seotud lapsepõlvega ja on siiani jäänud sügavale Sinu sisse.
*Tasakaalustuvad kõik energiakeskused, et energia saaks taas liikuda takistusteta.
*Eemalduvad kõik takistused, seoses tunnete ja kogemustega, vastavalt valmisolekule.
*Puhastuvad suhetekanalid misiganes tasandil seda vajad.
*Liigud sagedusele, mis toetab Sind just praegusel hetkel parimal viisil
*Teeme restardi meeltele, südamele, kõigele mis seda vajab, läbi Kõrgema Teadvuse.

Tihti ongi elu ebamugav ja ei ole ilus, kuid selleks, et see saaks meelepärane olema, tuleb muutused iseendal läbi viia. Mitte keegi teine ei saa Sinu eest astuda, sest ainult Sina saad anda oma ajule käskluse, liikuda edasi, teha uus samm, mis viiks edasi. Pea meeles, et ilma muutusteta heaolu ja edu ei saavuta, seega...

Oled oodatud restardile, kus mina annan energeetilise tõuke ja Sina hakkad liikuma. Sina oled see, kes otsustab, kui tugevalt lubad end tõugata ja kui julge oled, et hakata looma muutusi. Mitte miski ei toimu iseenesest, sest kõik on kinni meie endi pisikeses peakeses, mis peidab endas müstilisi võimalusi.
Peale rännakut on tõusnud Sinu energiatase. Palju hirme on eemaldatud ja alateadvus on läbinud korraliku korrastuskuuri.

NB! Siinkohal tasub kindlasti mõelda sellele, et vastav seanss võib olla väga intensiivne ja pinnale tuua asju, millega te ei taha tegeleda ning olete kaua eneses kinni hoidnud! Kui tunned, et meditatsioon on liiga intensiivne, siis on võimalik jätkata kas leebemal moel (olen selle välja toonud ka meditatsioonis) või jätkata uuesti mõni teine kord. Intensiivsus võib avalduda pisarate või meeleolu muutuse näol, kuid see on ajutine ja ei pruugi üldse sinuga juhtuda. Selleks, et toimuks restart, tulebki sügavustesse kaevuda ja pahn pinnale tuua, et seejärel vabaneda saaksid. Peale seanssi on toimumas muutused nii sinu sees kui ümbritsevas.
Rännak alateadvusse on töö iseendaga, enda vabastamine ahelaist, hirmudest ning minevikust.

Tasakaalupanus on 20€


Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com Kinnitusena saadan Sulle lingi, kust meditatsiooni saad kuulata. Vastan esimesel võimalusel, seega palun varuda pisut kannatust.

Meditatsiooni võib vastu võtta ükskõik mis ajal. Tee seda siis kui saad olla vaikuses ja on aega.

Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.

Restardini!
Merlin
www.energiapai.com