kanal.jpg

Südamekanali puhastus ja aktivatsioon

Sydamekanali puhastusMerlin Muru
00:00 / 00:54

"Mis on armastus ja kuidas see väljendub? Selle üle on arutletud ilmselt juba aegade algusest peale ja õiget ega valet vastust sellele polegi.
Olles elanud nüüdseks juba ikka mõningad eluaastad, saan aru, et armastus ise ongi selline nagu on- lihtne, oma müstilises ja maagilises tähenduses, ajas ja ruumis. Armastus elab meie südames ja seda kui suur see on, otsustabki inimene juba ise. Kindlasti oled kuulnud väljendeid "suure südamega inimene" või "südametu". Üldjuhul suure südamega inimene kipub endast ära andma kõik, saamata tagasi. See pole muidugi alati nii, sest on inimesi, kel kõik tasakaalus- ta annab ning saab ka tagasi. Südametu on saanud lihtalt palju kõrvetada ja paljuski tahtmatult kõrvetab ka teisi. Ta ei oskagi teisiti, sest tema jaoks tundub armastus nagu nõges, mis valu ja jälje jätab....ta jätab oma meeltesse vaid negatiivse õppetunni. Inimene ise on see, kes armastuse ja tundmise keeruliseks teeb, jutskui kartes lihtsust ja olemist sellisena nagu ta on. Tihti tehakse otsuseid, mis matavad eneseväärikuse koos iseenda olemusega.
Armasta ja ära eelda midagi. Ära lase vanadel suhtemustritel sisse murda puhtasse armastuse energiasse. Alati kui tunned, et miski varjutab tundeid või olemaolevat suhet, puhasta see. Pea meeles, et olemasolev pole eelmine. Mitte midagi ei peaks võtma iseenesest mõistetavana ja isegi kui seda teed, mõtle sellele kui sul seda praegu poleks, mis sul on. Kui tunned, et miski nagu keelaks sul jagada oma armastust ja hoolivust, siis küsi miks see on ning sukeldu sügavale endasse, tuues seejärel vastused pinnale. Pole tarvis end pidevalt karistada sellega, et oled õnnetu. Muuda seda! Hoia armastus lihtsa ja ehedana, nii nagu ta seda on, oma müstilises ja maagilises võtmes".

Süda on üks häälekamaid ja tähtsamaid organeid meie kehas. Kui süda on nõrk, on seda ka kogu inimese olemus. Süda tahab juua eelkõige armastuseenergiast pakatavat nektarit, sest siis on ta tugev, pumbates seda energiat ka ülejäänud kehasse ja lähedalolevatele inimestele. Kui süda vaevleb armastuse puuduses, kuivab ta kokku nagu rosin ega suuda näha elu ilusaid külgi meie ümber.

Tihti suletakse südamekanal siis, kui elus toimub pettumine mõnes inimeses. Südamekanal sulgub läbi solvumise ja madala enesehinnangu. Süda võib sulguda juba lapseeas kui lapsevanem on käitunud lapse silmis ebaõiglaselt. Piisab ühest väiksest teost, ilma selgituseta ja see hetk jääbki selle pisikese lapse sisse. Aastatega see vanemale süütu näiv tegu kogub enda ümber võrgustiku, mis hargneb mööda südamekanalit, sulgedes vabalt voolava armastuseenergia. Läbi südamekanali saab liikuma loovus, inspiratsioon, enesekindlus ja palju muudki veel. Kui süda on kurb ja lukus, on justkui terve elu suure müüri taga kinni ja pilves. Pidev pettumine armastuses võib teha jäigaks ja pealiskaudseks, sest kipub kaduma lootus tunda hella pai ja hoolivust.

Kui tunned end eelnevas, mingites aspektides ära, siis heameelega aitan Sul minna rändama läbi meditatsiooni, oma südamesse.

Mis meditatsiooni käigus toimub?
*Rännak sünnihetke, lapsepõlve, möödunud ellu
*Andestamine (enda valmisolekul)
*Südamekanali puhastus ja uue energia laadimine
*Emotsionaalkeha puhastus
*Avardumine läbi Kõrgema Teadvuse

NB! Tegemist on online meditatsiooniga, mis tähendab seda, et saad meditatsiooni kuulata läbi helifaili, mille saadan peale registreerimist emailile. Kuulata saab seda ükskõik mis ajal ja mitu korda.


Meditatsiooni algus ja lõpp on juhendatud. Vahepealne aeg jääb kogemiseks ja tunnetamiseks.

Osalustasu on 20€
Registreerimine käib emaili teel: energiapai@gmail.com
Kinnitusena saadan Sulle vastu kirja, mõne täpsustusega ja kui kõik sobib, siis seejärel lingi, kust meditatsiooni saad kuulata.
Aktiveerin iga registreerija jaoks meditatsiooni eraldi.